Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

„Budapesten élni jó” rajzpályázat

Buda, Pest és Óbuda egyesülésének jubileumi évfordulója alkalmából hirdetett rajzpályázatot a Károlyi Galéria, melyre több pályamunkát is beküldött iskolánk.

A felkészülés során élményanyagot gyűjtve, közös kirándulásainkat és személyes tapasztalatainkat felelevenítve, tetszőleges technikát választva színes képi világként bemutatva jelenítették meg tanulóink a sokszínű, varázslatos fővárosunkat: Budapestet.

A rendezvény megnyitóján az ünnepélyes műsor után izgatottan vártuk az eredményhirdetést, hiszen több általunk készített munkát is láttunk kiállítva.

Nagyon büszkék vagyunk: Gebhard Patrik, Gyurkó Tamás és Varga Mirkó 3.A osztályos tanulóinkra, akik II. helyezést értek el (felkészítő tanár: Huberné Kalmár Beáta), Deák Bence 6.A osztályos tanulóra, aki  II. helyezést ért el (felkészítő tanár: Vad Józsefné).

Gratulálunk!

bp-elni-jo

, ,

A kommentárok nem engedélyezettek.