Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

Indul a születésnapi projekt!

Régóta készülünk arra, hogy méltóképpen ünnepeljük meg iskolánk fennállásának 40. évfordulóját.
A mai nappal indult az az egész éven át tartó programsorozat, amellyel kellemes, maradandó élményeket kívánunk nyújtani diákjainknak az ünnep kapcsán. Az év során számos kisebb, nagyobb meglepetéssel kívánunk örömet szerezni nekik, hogy emlékezetessé tegyük a jeles eseményt. Nem feledkezünk meg iskolánk volt tanulóiról, pedagógusairól sem, a projekt lehetőséget ad a visszaemlékezésre, jelenünk bemutatására.
A hétfő reggel rendhagyó iskolagyűléssel indult, ahol intézményvezetőnk, Erzsike néni köszöntötte a gyerekeket. A program látványos jojóbemutatóval folytatódott, amelyet a gyerekek nagy tetszéssel fogadtak. Nem csoda, hiszen az előadók a világ számos pontján (Amerikában, Ázsiában stb.) léptek már fel hatalmas sikerrel.
Néhány tanulócsoportunk ma járt kirándulni Szentendrén. Játékos kincskeresés közben ismerték meg a Duna menti városka szépségeit, jártak a Retró Múzeumban, s boldog örömmel fogyasztották a jutalomként kapott szendvicset, csokoládét, üdítőt.
Várjuk a folytatást!

A projekt fotói a galériában tekinthetők meg.

A kommentárok nem engedélyezettek.