Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

Kerületi komplex irodalmi verseny

Iskolánk három csapattal nevezett a kerületi Olvasni jó! komplex irodalmi versenyre. Lázár Ervin Szegény Dzsoni és Árnika című könyvét olvasták el a gyerekek, és négyfős csapatokban oldották meg a kiküldött feladatlapokat.
A háromfordulós csapatverseny során a helyes megoldások jelölése mellett a gyerekek megfogalmazták a véleményüket, lerajzolták Haragországot, Dzsonit, Árnikát, és megírták a saját könyvüket is. A döntőbe a legjobban teljesítő 18 csapat került be. Iskolánkat kiváló eredménnyel képviselték csapataink.
A Könyvfalók csapat I. helyezést ért el. Tagjai: Danicsek Márk 5.b, Danicsek Milán 5.b, Kerekes Csenge 5.b, Jancsó Alexandra 5.b. Felkészítő pedagógus: Ring Zsófia
Az Árnika árnyékai csapat IV. helyezést ért el. Tagjai: Grozdits Martin 4.a, Werni Bianka 4.a, Ernszt Nóra 4.a, Csillag Botond Zoltán 4.a. Felkészítő pedagógus: Kalmár Beáta
A Dzsoni-jokerek csapat szép teljesítményét emléklappal díjazták. Tagjai: Guan Mengwen 4.b, Kővári Boglárka 4.b, Molnár Izabella 4.b, Ring Rozi 4.b.
Felkészítő pedagógus: Aranyásné Holti Orsolya
Gratulálunk!

A kommentárok nem engedélyezettek.