Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

Sport és művészet – Nagy rajzolás a Benében

Iskolánkban már hagyománnyá vált, hogy a magyar festészet napja alkalmából minden évben, október elején megrendezzük a “Nagy rajzolást”.
Idén az Olimpia – sport témakörben alkothattak a gyerekek. Valamennyi tanulónk október 6-án, az 5. órában egyszerre ragadott rajzeszközt és kezdett neki a feladatnak. Nagy méretű, színes, óriás poszterek készültek csoportmunkában különböző sportágakat, olimpiai jelképeket bemutatva. A sportiskolásokhoz közel álló témakör feldolgozása során kicsik és nagyok egyaránt megtapasztalhatták a közös alkotásban rejlő örömöt, az együttműködés fontosságát, a közösség összetartó erejét.
Az elkészült szép, színvonalas plakátokból kiállítást rendezünk, iskolánk folyosóit, tantermeit fogják díszíteni.

Az eseményen készült képeket a Facebook-oldalunkon tekinthetik meg.

A kommentárok nem engedélyezettek.