Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

Csodás adventi hangulat a Benében

Az adventi időszak kezdetét együtt ünnepelte az egész iskola, amikor is közösen gyújtottuk meg az adventi koszorún az első gyertyát. A pillanatot még meghittebbé varázsolta iskolánk gyerekkórusának előadása.
Iskolánk kiváló sportolói és művészpalántái jutalomban részesültek a versenyeken elért helyezéseikért és kiváló teljesítményükért.
Az adventi ünnepkör ünneplésének folytatásaként péntek délelőtt a hagyományos Christmas Carolst hallgattuk meg, majd délután a kreativitás és öröm színes forgataga vette kezdetét. A diákok lelkesen vetették bele magukat a kézműves tevékenységekbe, készítettek gyönyörű díszeket, amikkel otthonukat díszíthetik, vagy ajándékokat, amikkel másokat meglephetnek.
Köszönjük mindenkinek, aki részt vett ezen a csodálatos délutánon!
Kellemes karácsonyi készülődést kívánunk minden diákunknak, szülőnek és iskolánk tanárainak, dolgozóinak!

A kommentárok nem engedélyezettek.