Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

A magyar költészet napja, 2024. április 11.

Iskolánk idén is megemlékezett a magyar költészet napjáról, melyet hagyományosan József Attila születésnapján, április 11-én ünnepel az ország.
Az ezt megelőző napokban felhívást tettünk közzé, melyben versírásra buzdítottuk a gyerekeket. Szép számmal akadtak vállalkozók, és kis költőink sorra írták a legkülönbözőbb témákban költeményeiket, melyeket egy dobozba dobhattak be.
Pedagógusaink is lelkesen csatasorba álltak, és a versíráson kívül az összegyűlt diákok, pedagógusok, iskolánk dolgozói előtt, nem kis színészi teljesítményt nyújtva, felolvasták az összegyűlt kis remekműveket, melyek nagy sikert arattak.
A verseket ezután iskolánk folyosóján kiállítottuk, és az alábbi linken is elolvashatók: https://heyzine.com/flip-book/1866e945a9.html

A kommentárok nem engedélyezettek.