Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

Ballagás 2024

Június 22-én elköszöntünk iskolánk végzős diákjaitól, és egyben lezártuk a 2023/24-es tanévet. Sajnos az időjárás közbeszólt, így az udvarra tervezett eseményt a tornateremben tartottuk.
A nyolcadikosok utolsó iskolai bejárása után vicces/megható beszéddel köszöntek, majd búcsúztak az alsóbb évfolyamos diáktársak és igazgatónő is.
Ezen a napon nem csak a diákoktól, de az idén nyugdíjba vonult egykori igazgatónőtől, Miskolczi Erzsébettől is elköszönt a nevelőtestület és a diákok. Erzsike néni kapta az első emlékplakettet, amelyet Aranyásné Holti Orsolya, az iskola jelenlegi vezetője, hagyományteremtő céllal hozott létre, és ez évtől a nyugdíjba vonuló kollégáknak adományoz. Az iskola diákjai egy-egy szál virággal köszöntek el, ami szimbolizálja a Benéhez tartozók sokszínűségét. Erzsike néni meghatottan búcsúzott szeretett iskolájától, felidézte az itt töltött 33 évét, és megköszönte a Benéért végzett közös munkát.
Orsi néni egy-egy virággal/ajándékkal köszönte meg a nyolcadikos osztályfőnökök, István bácsi, Nati néni, és az alsós tanító Marietta néni munkáját. A diákoktól való búcsú az éremosztással ért véget, ami szintén egy új kezdeményezés. A nevelőtestület ez alkalomból az utolsó Benés aranyérmet adományozta a ballagóknak.
A tanévzáró ünnepségen igazgatónő felelevenítette a tanév legfontosabb eseményeit, beszélt a nehézségekről és arról az összefogásról, amelyet a szülők részéről tapasztalt az iskola. Kiosztásra kerültek a várva-várt díjak: az Aranykoszorú, a Jó tanuló, jó sportoló és az Év labdarúgója. A kitűnő tanulókat a bizonyítványosztáson könyvvel jutalmaztuk. Az iskoláért sokat tevő szülőknek egy-egy emlékplakettel köszönte meg a nevelőtestület a sok segítséget.
Aranykoszorús diákjaink:
Tanulmányi eredményükért:
Akác Kristóf
Majoros Máté Noel
Sztankovics Dóra
Uhrin Bíborka
Kócs Maja
Fazekas Énok
Herczeg Lia
Hidegkuti Bianka
Jámbor Veronika
Jóni Zsombor
Kacsur Tímea
Kocsis Máté
Kolluder Kristóf
Nagy Tamás
Nász Zsombor
Lokár Anna Dorka
Madár-Kovács Márton
Madár-Kovács Mátyás
Lévai Dániel
Boldog Benett
Kis Erik Balázs
Demény-Rostonics Zoé
Gál Enikő
Holló Hanna
Jóni Nimród
Kelemen Gergő
Nagy Patrik
Széles Hedvig
Kalinics Sándor
Kövesdi Csinszka
Lévai Bende
Kővári Boglárka
Avar Melissza
Sportteljesítményükért:
Szabó Kevin Junior
Ács Áron Noel
Hogen Fanni Ajsa
Kocsis Vivien
Tréznik Dominik
Rónai László
Bacsa Szabina
Puskás Péter Bence
Pintér Donát
Surman Botond János
Torma Péter Zoltán
Gál Levente
Coskun Azra
Szabó Emma
Rónai Jázmin
Kerekes Zsófia
Győri-Somogyi Kán
Elek Gergő
Erdélyi Szabina
Hajnal Hunor
Daniel Botond
Hecks Gergely
Horváth Ákos
Nagy Zétény
Szigeti Anna
Tóth Viktória
Művészeti tevékenységükért:
Gombos Viktória
Majár Szofia
Lugosi Hanna
Zambrano Salazar Isabella
Lakatos Dominik André
Tóth Viktória
Takács Darinka Mia
Ring Rozi
Nguyen Phuong Anh (Fanni)
Polyák Lilla Kamilla
Kalinics Emília
Jó tanuló, jó sportoló elismerés:
Kispéter Katalin
Varga Emma
Fekete Anna
Vígh Szilveszter
Kusper Péter
Wanda Roderik
Az év labdarúgója díj:
Sztojka Márk
Szülői elismerés
Wolyszki Viktória
Pecséri Viktor és Kóbor Ágnes
A szép szavalatok, az iskola tanári kórusa, a csengettyűsök és Gabi néni furulyajátéka tette még színesebbé az ünnepséget. A meghitt pillanatok után mégis mindenki azt várta a legjobban, amikor Orsi néni hivatalosan lezárta a 2023/24-es tanévet.
Mindenkinek jó pihenést, kellemes feltöltődést kívánunk a nyárra!

Az ünnepség képeit a Facebook-oldalunkon tekinthetik meg.

A kommentárok nem engedélyezettek.