Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

Citi Pénzügyi Oktatási Program

Iskolánk ebben a tanévben már másodszor vesz részt a Citi Magyarország és a Junior Achievement Magyarország (JAM) Alapítvány közös pénzügyi és gazdasági képességfejlesztő programján. A program célja a felső tagozatos tanulók vállalkozási és gazdasági ismereteinek bővítése, képességeinek fejlesztése.

A program keretében részt vettünk a „Vállalkozói kompetencia fejlesztése a közoktatásban” c. továbbképzésen, melynek során hasznos gazdasági és módszertani ismereteket szereztünk, melyeket hamarosan megosztunk diákjainkkal is.

A megvalósításhoz nagy segítségünkre lesz a Citibank által adományozott gazdasági-pénzügyi oktatási csomag, amely tankönyveket, munkafüzeteket, valamint egy laptopot és egy projektort is tartalmaz, egy szép oklevél kíséretében. A csomag ünnepélyes átadására a karácsonyi ünnepségünk alkalmával került sor.

Ezúton is köszönjük a hasznos és értékes eszközöket.

P1070210

A kommentárok nem engedélyezettek.