Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

Happy-hét

Iskolánk az OÉTI által meghirdetett, országos vízfogyasztást népszerűsítő „Happy-hét” programhoz csatlakozott, mely március 23–27. között valósul meg.

A program keretében tanulóink körében népszerűsítjük az egészséges vízivás fontosságát az egészségtelen cukros üdítőitalokkal szemben. Játékos formában vizes váltóversenyt, figyelemfelhívó plakátkészítést, előadást szervezünk, emellett folyamatosan biztosítjuk a vízivó kutaknál, ill. a kancsókban felkínált tiszta és egészséges ivóvizet tanítványaink számára.

Bízunk abban, hogy ezzel az interaktív programsorozattal is hozzájárulunk tanulóink egészségszemléletének alakításához, a mindennapi vízfogyasztás jelentőségének tudatosításához egészségünk fenntartása érdekében.

A kommentárok nem engedélyezettek.