Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

Benések a Nagy Sportágválasztón

Idén ősszel is részt vettek iskolánk sporttagozatos diákjai a Budapesti Nagy Sportágválasztón. Most is, mint eddig minden évben, változatos és rendkívüli élménnyel gazdagodhattak tanulóink. A különböző sportágak kipróbálása, megtekintése csak gyarapította a gyerekek már meglévő tehetségét és motiválta őket az egészséges életmód fenntartására. Több helyszínen olyan sportágak is bemutatkoztak, amelyek az előző években még nem voltak jelen az eseményen. Idén többféle erőnléti feladatokban is részt vehettünk, illetve a táncot és a zenét is becsempészték a programokba. Magyarország olimpikonjaival is találkozhattunk, akik szeretettel fogadták diákjainkat. Nagy örömünkre Dr. Kiss Gergely háromszoros olimpiai bajnokkal is találkoztunk, aki iskolánkkal kiemelkedő kapcsolatot ápol, az úszni, vízilabdázni, szinkronúszni vágyó tanulóinknak biztosítja a sportági edzéseket.

A kommentárok nem engedélyezettek.