Tesi-suli

Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola

Őszi sportpartin

Minden évben lelkesen részt veszünk az Önkormányzat által szervezett Őszi Sportpartin, melynek idén a Bánka Kristóf Sportközpont volt a helyszíne. Iskolánkat három csapat is képviselte (2.a, 3.a és a 3.b); szülők, gyerekek és pedagógusok együtt töltötték a szombati napot. Lehetőség volt sportolásra, kézműveskedésre, és a legnagyobb izgalmat idén is a főzőverseny jelentette. Vaddisznóhúsból kellett Újpest legfinomabb ételét elkészíteni. Közel 100 csapat nevezett, bográcsokban készültek a finomabbnál finomabb ételek. Nagyon szoros volt a verseny, mindenki izgatottan várta az eredményhirdetést.

Iskolánkból a „Ben(n)e vagyunk” főzőcsapata (2.a osztály) különdíjban részesült, melyet Wintermantel Zsolt, Újpest polgármestere adott át.

Gratulálunk a szülőkből, gyerekekből, tanító néniből álló kreatív csapatnak, mely tortillába tekert vörösboros vaddisznópörkölttel került Újpest legjobb „szakácsai” közé.

Fotóinkat a Facebook-oldalunkon tekinthetik meg.

 

A kommentárok nem engedélyezettek.